Reklama šitá na míru
pro vaši firmu

Grafické studio

Grafický návrh reklamní kampaně Keramika Soukup

Tuto Studio nabízí kompletní služby reklamy, a to včetně neodmyslitelných grafických služeb a tvorby webových stránek. Práce grafika je nezastupitelná v mnoha oblastech reklamy. Důležité je nepodcenit žádnou možnou formu prezentace firmy, která začíná logem daného subjektu přes další způsoby propagace (reklamní předměty, webové stránky, letáky, katalogy, výlohy, inzerce apod.), kdy by měl být vždy angažován profesionální grafik.

 

Grafika - kromě klasické práce grafika, který navrhuje firemní loga, zpracovává vizuální podobu katalogů apod., nabízíme i výrobu 3D grafiky a vizualizací, 3D loga, 3D modely apod.

grafický návrh letáčků a zásobníku do lekáren

Tyto služby jsou nejčastěji využívány jako modely pro prezentace jak firem, tak zejména konkrétních produktů, které se stávají pro zákazníky atraktivnější.

 

Skutečně kvalitní práce grafika osloví a pozitivně naladí. Průměrná práce nezaujme, avšak zákazníka neodradí, ale pokud je práce grafika opravdu špatná, je časté, že sice zaujme, ovšem v negativním slova smyslu a nezřídka zákazníka odradí. Svědčí to o neprofesionalitě celé firmy - proto využijte služeb našeho grafického oddělení, které pracuje na nejvyšší úrovni a přistupuje ke každé zakázce individuálně a co možná s nejvyšším respektem.

Grafické oddělení Tuto Studia nabízí:

  • grafické práce pro webové prezentace - webové stránky, e-shopy, redakční systémy,
  • grafiku pro tiskoviny - vizitky, hlavičkové papíry, letáky, plakáty, kalendáře, poznámkové bloky, pozvánky, novoročenky,
  • grafiku pro velkoplošný tisk - billboardy, bigboardy, bannery, vlajky, polepy automobilů, autobusů, tramvají,
  • obalový design - tvarované skládané stojánky na letáky nebo produkty, obaly léčiv, obuvi, čajů, dárků a dalších produktů.

Mohlo by vás zajímat:

Kalendáře „na míru“

Kalendáře s vlastním motivem fotografií

Buďte in a nechte si vyrobit kalendář s vlastními fotografiemi nebo obrázky. Získáte tak originální dárek pro své blízké, zákazníky nebo obchodní partnery. V nabídce je celá řada druhů šablon ve formátech A3 i A4.

 

Obvyklý formát kalendáře je 13 stran na papíru gramáže 135 g/m2 (lesklá křída + polotvrdý karton). Kalendář má bílou drátěnou vazbu s očkem na zavěšení. Formát je A3 nebo A4.

 

Fotografie pro kalendář „na míru“ dodává zákazník a ručí za autorská práva k nim. Počet fotografií a formát se odvíjí od finální podoby kalendáře (na výšku nebo na šířku). Ideální kvalita - formát snímků použitelných do kalendáře - je 300 DPI (3543 x 3307 pixelů u formátu A3). Menší rozlišení způsobí výslednou zhoršenou kvalitu fotografií v kalendáři.

Před tiskem je zákazníkovi vždy zaslána finální varianta k autorizaci/schválení.

více informací o kalendářích

Webové stránky

návrhy a zpracování webových stránek

Webové stránky jsou samozřejmost nejen u každé větší firmy, ale důležitost této formy propagace začínají chápat i malí živnostníci. Pokud jste se rozhodli nechat si webové stránky vyrobit, doporučujeme klást velký důraz na to, kde jejich výrobu zadáte necháte zadat.

 

Určitě je dobré zjistit si reference firmy či jiného subjektu, kterého výrobou stránek pověříme. Vždy by se mělo postupovat profesionálně, a to v každém kroku výroby. Důležité je vědět, kdo je náš konkurent a v nejlepším případě být o krok před ním. Proto nepodceňujte grafickou ani obsahovou stránku, včetně optimalizace SEO, která souvisí s následným snadným vyhledáním vašich webových stránek. Kromě toho je dobré dopředu vědět, zda budou mít webové stránky zvládnutelnou následnou obsluhu, či zda vám s další důležitou aktualizací stránek může vybraná firma pomoci.

 

Chcete-li mít jistotu, že jste zvolili pro zhotovení nových nebo rekonstrukci starých www stránek profesionála, oslovte společnost Tuto Studio, která navrhne a zrealizuje optimální řešení „webovek“ právě pro vás.

více informací o výrobě webových stránek