Reklama šitá na míru
pro vaši firmu

Výroba reklamy

Pod pojmem výroba reklamy si můžete představit všechny formy prezentace firmy či výrobku na veřejném místě - ať už v interiéru, nebo exteriéru. S touto formou reklamy se setkáváme poměrně často, ale jak moc je důležitá poznáme až ve chvíli, kdy marně hledáme konkrétní firmu, protože orientační tabule a další reklamní poutače chybí.

Aby byla vaše firma vidět, jsme schopni zajistit vám reklamu prostřednictvím:

  • orientačních systémů
  • polepů automobilů
  • billboardů a jiných reklamních ploch
  • světelné reklamy
  • polepů výloh
  • vlajek a transparentů

Mobilní reklama

V dnešní době bychom asi jen těžko hledali firmu či živnostníka, který nemá nějaký automobil nebo dokonce celý vozový park. Pak je ale nasnadě využít možnosti tzv. živé reklamy, kterou vám zajistí polep vašeho automobilu.

 

Tuto Studio je profesionálem v oblasti polepování automobilů, návěsů, tramvají a dalších vozů. Je připraveno vám pomoci s návrhem, tiskem a následným polepem konkrétního automobilu či vozového parku.

 

Pro mnohé bývá překvapení cena polepů, která je v závislosti na rozsahu individuální, ale vždy velmi efektivní. Vaši firmu, www stránky nebo produkt můžete prezentovat všude tam, kde se zrovna daný automobil pohybuje či stojí.

 

Polepy automobilů jsou zároveň investice, která vám může prezentovat se i řadu let - záleží na aktuálnosti nebo nadčasovosti polepu. S tím vším vám pomůže plzeňské Tuto Studio.

potisk plachty na kamion
polepy vozů
potisk plachty kamionu