Ofsetový tisk splní vaše očekávání

Marně si lámete hlavu nad tím, jak nejlépe otisknout vaše firemní letáky či vizitky? Trápí vás každoroční problém s tiskem novoročenek či pohlednic pro vaše spolupracovníky jménem vaší firmy? V tom případě je jistě nasnadě využít ofsetový tisk, který si poradí jak s různorodostí papíru i specifickou povrchovou úpravou. Vaše vizitky, obálky i pozvánky na firemní akce tak dostanou naprosto jiný rozměr.

Vyzkoušejte jednobarevný i plnokrevný tisk

Ofsetový tisk slaví v oblasti tisku obrovský úspěch. Zmiňovaná technologie je totiž hojně využívána především v oblasti marketingu, kdy se může firma prezentovat svými letáky, samolepkami či firemními obálkami světu. Tisknout je možné do formátu B1 a možnost využití této technologie je více než pestrá. Logo vaší společnosti i jiná fakta spojená s vaší produkcí, mohou zdobit jak firemní letáky, tak i hlavičky faktur, formuláře, objednávky i klasické novoročenky či různá blahopřání. Je umožněn jak jednobarevný tisk, tak plnokrevný.

Laminování, vazba či perforace

Vytisknuté produkty je následné možné laminovat, perforovat či svázat. Využít můžete i parciálního lakování za použití UV laku. Velmi často je za pomoci ofsetového tisku zhotovováno jídelní menu, firemní katalogy, velmi hojně využívané firemní letáky či samotné vizitky. Je tedy nadmíru jasné, že využití touto technologií je více než populární a konečný výsledek je rovněž více než uspokojivý.

Letáky a katalogy o vás leccos prozradí

Chcete úspěšně odolávat konkurenčnímu prostředí na trhu? Toužíte po tom, oslovit co možná nejširší skupinu potencionálních klientů vaší společnosti? Tak v tom případě o sobě dejte vědět v nabídkových letácích a katalozích, které o vašich podnikatelských aktivitách prozradí mnohem více, než tušíte. Technologie tohoto precizního ofsetového tisku vám totiž otevře nové možnosti na poli konkurence.