Reklama šitá na míru
pro vaši firmu

Corporate identity

Víte, co si představit pod pojmem corporate identity? Do češtiny se tento výraz často překládá jako firemní styl. Jedná se o nástroj určující vnější vystupování firmy ve vztahu k jejímu celému okolí (zákazníkům, zaměstnancům, obchodním partnerům). V pojetí našeho grafického studia se jedná především o vizuální stránku vaší propagace.

Chcete vytvořit zajímavé a originální corporate identity, které bude plně respektovat váš obor? Corporate identity představuje celkový a jednotný vizuální styl firmy, kterým se budete prezentovat na všech propagačních materiálech. Ty již pravděpodobně využíváte nebo plánujete využít pro své zviditelnění. Protože naše grafické studio se specializuje i na výrobu těchto materiálů, rádi je pro vás připravíme právě v souladu s corporate identity.

Jde například o vizitky, hlavičkové papíry, obálky, firemní dokumenty nebo elektronické dokumenty. Vaše firma se může díky pečlivě odladěnému firemnímu stylu identifikovat a odlišit od konkurence. Do jednotného vizuálního stylu patří také používání loga a logotypu, kvalitní webové stránky, reklamní hesla apod. Rádi vás nasměřujeme správnou cestou a vytvoříme corporate identity na míru vašim přáním a požadavkům. Neváhejte nás kontaktovat. Obratem vám zašleme naši nabídku.